Analiza rynku MTS: 16.02.2017

 

Analiza Matt Trend Strategy: 16.02.2017

 

Ostatnio pojawiły się teorie, że oszukuje i pokazuję tylko wybrane zagrania dlatego na wstępie zaznaczam (tak jak w poprzednich analizach), że sygnały są filtrowane nie tylko przez wskaźniki z Matt Trend Strategy, ale również przez zwykłe Price Action. Standardowo zwracam uwagę na unikanie inwestowania podczas stagnacji, na długich świecach oraz stosuję się do zasad z tego artykułu.
 
Na wykresie widać wskaźnik EMA200, aby ułatwić Ci określenie miejsc w których unikałem zagrań ze względu na stagnacje. Oczywiście jeżeli EMA200 przechodzi przez wykres to oznacza stagnację. Jest to najprostsze możliwe określenie tej formy rynku bo przecież cena znajdująca się poniżej/powyżej EMA również może być w stagnacji, ale dla przejrzystości nie nakładałem formacji cenowych.

 

  • Interwał: 1 minuta
  • Dobór wykresu: Wybrany z listy MTS
  • Czas zagrań: 5 minut
  • Wykres: USD/CAD
  • Skuteczność: 77%
  • Czas gry: od 6:00 do 18:00

 

Ktoś zapytał mnie dlaczego wyniki prezentowane w analizie są procentowo niższe niż te, którymi promuję tę metodę inwestowania. Powód jest bardzo prosty – jest to strategia oparta na grze z trendem i tylko wtedy powinno się inwestować, ale jeżeli chcę być uczciwy to muszę pokazać zagrania z całego dnia – w innym razie zostałbym posądzony o dobieranie sobie dobrych zagrań.Mam w planach stworzenie dodatkowego płatnego nagrania w którym opowiem wszystko co wiem na temat warunków giełdowych. Uspokajam – osoby, które kupiły Matt Trend Strategy dostaną dostęp za darmo. Jeżeli ktoś nie kupił MTS i po prostu interesuje go powiększenie wiedzy w temacie warunków giełdowych to będzie musiał zapłacić około 50 zł. Cena jeszcze nie jest ostatecznie ustalona.

Analiza Matt Trend Strategy: 16.02.2017
Początek sesji o godzinie 6:00 nigdy nie wygląda najlepiej. Cena bardzo często waha się i tworzy fałszywe sygnały dlatego trzeba bardzo uważać
Analiza Matt Trend Strategy: 16.02.2017
Od godziny 10:00 zaczęły się agresywne ruchy – był to najlepszy czas na inwestycje.
 
Analiza Matt Trend Strategy: 16.02.2017
Wieczorem rynek wyraźnie zwolnił co nie było najlepszym czasem na inwestowanie

 

 
 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *