Ayrex – Recenzja brokera opcji binarnych

Przyznam, że recenzja brokera Ayrex miała się w ogóle nie pojawić na mojej stronie jednak uznałem, że warto o tej platformie wspomnieć zwłaszcza, że docierają do mnie informację, że broker jest uczciwy i bez żadnego problemu wypłaca pieniądze. Zdecydowałem się wpłacić $1000 na rachunek brokera i przetestować jak sprawuje się Ayrex. Z przyjemnością mogę poinformować, że po tygodniu testów udało się wypłacić środki na konto Skrill. Ponadto otrzymałem od was ponad 30 wiadomości z potwierdzeniem, że broker wypłaca pieniądze. Największa wypłata jaką potwierdził jeden z użytkowników to ponad 12 tysięcy złotych zysku. Gratulacje!

OPEN FREE ACCOUNT

Informacje o Ayrex

 • Regulacja: Brak
 • Minimalny depozyt: 25 USD
 • Prowizje: brak
 • Zwroty: do 85%
 • Minimalna wartość transakcji: $5
 • Wpłaty i wypłaty: Skrill,  Neteller, Rapid, Sofort
 • Wypłaty: Do 5 dni roboczych

Platforma

Na pierwszy rzut oka platforma wygląda przejrzyście, a realizacja zleceń jest błyskawiczna. Problem pojawia się kiedy chcemy zrobić coś więcej niż otwierać same pozycje. Platforma jest biedna w wszelkiego rodzaju wskaźniki oraz narzędzia pomagające w analizie wykresów. Niestety trzeba będzie wspierać się zewnętrzną stroną do analiz wykresów np. TradingView.com. Na plus zauważyłem, że kursy cen nie różnią się od innych brokerów więc na pierwszy rzut oka broker nie manipuluje wykresami, aczkolwiek jest to tylko moje spostrzeżenie i jeżeli doświadczysz czegoś niepokojącego to proszę daj mi znać.

Bonusy

Z racji tego, że broker zarejestrowany jest poza Unią Europejską może on oferować bonusy do depozytów. Zawsze przestrzegałem przed tym i tak jest tym razem. Jeżeli weźmiemy bonus to jesteśmy zobowiązani do obrócenia nim odpowiednią ilość razy, a to w większości przypadków powoduje naszą stratę. Jednak jeżeli ktoś koniecznie jest zainteresowany to na powyższym obrazku widać jakie stawki bonusu przyznawane są w zależności od wielkości złożonego depozytu.

Konkursy

Bardzo fajną sprawą jest to, że broker oferuje konkursy realizowane na koncie demo. Polega to na tym, że dostajemy wirtualne $1000 i musimy być pierwsi w tabeli liderów w ciagu godziny. Tak więc im bardziej pomnożysz depozyt w ciagu godziny tym większa szansa, że uda Ci się wygrać prawdziwe $100. Opcja fajna choć przyznam, że nie brałem jeszcze w tym udziału.

Wsparcie Ayrex

Broker tak jak większość innych podobnych platform oferuje wsparcie swoim klientom w postaci czatu na żywo. Miałem okazję kilkukrotnie przetestować tę opcję i przyznam, że działa to wszystko bardzo sprawnie. Nie czekałem w kolejce dłużej niż kilka minut więc jak najbardziej doceniam możliwość szybkiego kontaktu i uzupełnienia potrzebnych nam informacji.

 

OPEN FREE ACCOUNT

11 thoughts on “Ayrex – Recenzja brokera opcji binarnych

  1. 2 dni tzn? W pon kliknąłeś “wypłac” a w środę miał Pan pieniądze na koncie?
   Wypłata tylko na skrill czy na konto bankowe również?
   Pozdrawiam

 1. Podstawowy błąd przy przesyłaniu dokumentów do akceptacji to taki, że należy zrobić zdjęcie dokumentów np.telefonem i takie zdjęcia wysłać do brokera. Nie skanujcie dokumentów bo takich nie akceptują.

 2. Witam, chciałabym zapytać jak długo trwa przelew? Jeśli wypłacę pieniądze we wtorek to kiedy będę miała na kocie? Wypłata tylko na skrill czy konto bankowe jest możliwe?
  Pozdrawiam

 3. Witam, może mi ktoś wyjaśnić dlaczego jak chce na tej platformie kupić opcje to za każdym razem jak próbuje pisze mi że nie ma wystarczającej ilości opcji, nawet jeśli nowy exp. time pojawił się przed sekundą.

  To jest normalne? Nigdy jeszcze sie z takim czymś nie spotkałem.

  1. Blokują w nocy. Podobnie robiło IQ zresztą. W godzinach wieczorno – nocnych platforma pracuje do 22 a później od 2giej w nocy. ( Chyba że na niskim proficie, takim po 48%, to czasem puszczą od 1wszej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *