HighLow – Legalne opcje binarne

Jak wszyscy wiemy opcje binarne zostały oficjalnie zbanowane w Unii Europejskiej. Nie wszystko jednak stracone ponieważ bramy do swoich usług otwierają brokerzy regulowani poza krajami UE. Niestety większość platform posiada szemrane licencje lub fatalne opinie. Drogą eliminacji udało mi się znaleźć jedynego brokera, który posiada wiarygodną licencję, dobre opinie i przejrzystą platformę. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Ogólne informacje o HighLow

 • Regulacja: ASIC
 • Minimalny depozyt: 50 USD
 • Minimalna wartość transakcji: 10 USD
 • Zwroty: do 100%
 • Wpłaty i wypłaty: Karta kredytowa/debetowa, Neteller, Bitcoin

Założenie konta HighLow

Założenie konta jest naprawdę bardzo proste choć niestety pełna weryfikacja zajmuje około doby dlatego niecierpliwym zalecam rejestrować się od poniedziałku do piątku ponieważ w weekend wasze dokumenty nie zostaną sprawdzone, a co za tym idzie nie będziecie mogli wpłacić pieniędzy. Po przejściu na tę stronę należy podać swój kraj zamieszkania i wpisać swoje dane. Formularz zakończony jest podesłaniem dokumentów potrzebnych do weryfikacji.

Broker jeszcze kilka dni temu nie oferował usług w Polsce. Teraz się to zmieniło i możesz legalnie założyć konto podając jako kraj zamieszkania “Polska” (lub inny kraj, w którym żyjesz)

OPEN FREE ACCOUNT

Proces weryfikacji

Aby zweryfikować tożsamość wybierz jeden z poniższych dokumentów:

 • Dowód osobisty
 • Paszport
 • Prawo jazdy

Aby zweryfikować adres zamieszkania wybierz jeden z poniższych dokumenetów:

 • Potwierdzenie z banku
 • Potwierdzenie przelewu
 • Rachunek (np. za prąd)

Platforma HighLow

Muszę przyznać, że platforma jest naprawdę bardzo przejrzysta i myślę, że każdy kto miał kiedyś do czynienia z opcjami binarnymi spokojnie sobie poradzi. Niestety ze względu na wyraźne uproszczenia, platforma jest okrojona z wielu funkcji, które osobom bardziej zaawansowanym mogą przeszkadzać. Na przykład nie mamy dostępu do podglądu wykresów w formacie świecowym. Dlatego sugeruję używać zewnętrznych dostawców wykresów, aby trading przebiegał sprawnie.

Jeżeli chodzi o instrumenty jakie oferuje broker to wszystko obraca się wokół opcji binarnych. Poniżej krótki opis każdego instrumentu:

HighLow – zwyczajne opcje binarne egzekwowane po średniej cenie (tak jak na IQ Option). Czas wygaśnięcia takiej pozycji to od 15 minut do nawet 1 dnia.

Turbo – Jak sama nazwa wskazuje są to bardzo szybkie pozycje. Możemy zawierać transakcję od 30 sekund do 5 minut. Pozycje realizowane są po średniej cenie.

HighLow Spread – Ten instrument to praktycznie kopia wspomnianej wcześniej opcji HighLow, z tą różnicą, że pozycje realizowane są po cenie ASK oraz BID.

Turbo Spread – to samo co pozycje Turbo tylko tak jak wyżej pozycje otwierane są po cenie ASK oraz BID.

Wsparcie

Jedyne zastrzeżenie jakie mam do wsparcia to fakt, że jedyny sposób na szybki kontakt to zadzwonienie bezpośrednio do Australii. Jeżeli ktoś zna język angielski to nie ma żadnego problemu, ale jeżeli ktoś ma problem z komunikacją w tym języku to pozostaje wysłać wiadomość przez odpowiedni formularz. Niestety na odpowiedź na wiadomość email często trzeba poczekać około 24 godziny.

OPEN FREE ACCOUNT

13 thoughts on “HighLow – Legalne opcje binarne

 1. Można również korzystać z opcji na uTrader. Tam cały czas działąją. Są typowe opcje, turbo oraz długoterminowe do kilku tygodni 🙂

   1. Jestem tam od ponad miesiąca więc jeszcze nie wypłacałem. Ale przecież to legalny broker, więc dlaczego miałby nie wypłacać? Mogę prosić o więcej informacji?

 2. Odradzam, nie polecam uTrader. Mam/ miałem tam konto jakieś dwa lata. Straciłem tam kupę kasy. Ich gwarancję na transakcje, jakieś ubezpieczenia to wszystko o kant dupy odbić. Ale co możesz się spodziewać od brokera który daje Ci w” promocji” 150% Bonusu. Co następnie zamykają Cię na swoim serwerze i manipulują Twoimi otwartymi pozycjami. Dużo by pisać, ale każdy podejmuje i tak decyzje indywidualnie

 3. ..a gdzie szukać dostawców wykresów w formacie świecowym na IQ to było fantastyczne udogodnienie, jak rozwiązać ten problem..?

 4. Dzięki za info o HighLow – troszkę toporny jest (nie da się wykresu oddalić/przybliżyć)

  Masz jakieś info o Pocket Option??
  Interface bardzo mi odpowiada ale nie wiem czy wypłacają :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *