IQ Robots: Przestroga

 

Ostatnio widziałem w internecie film, który zachęcał do używania robota IQ Option. Zaciekawiła mnie ta kwestia, więc przyjrzałem się temu systemowi z bliska i widzę, że na tym może zarobić jedynie broker.

To, że używam danego brokera nie oznacza, że popieram wszystkie jego działania. Już jakiś czas temu IQ Option zaczął beta testy swojego nowego systemu robotów, które grają za nas. Teoretycznie naprawdę fajna funkcja bo nie trzeba siedzieć przy komputerze i patrzeć na wykres – wystarczy ustawić odpowiednie parametry i robot gra za nas.

To wygląda fajnie jedynie na papierze. Najciekawsze jest to, że jesteśmy zachęcani wynikami autorów konkretnych robotów. Przykładowo napisane jest, że robot zarobił dla autora $1300 w 7 dni. Wystarczy jednak kliknąć, aby zobaczyć wyniki innych osób używających tego robota, aby przekonać się jaka to jest ściema. W każdym przypadku wyniki autora nijak mają się do wyników innych osób – osoby, które używają robotów stopniowo tracą pieniądze, nie mając przy tym żadnych pozytywnych rezultatów.

Możesz powiedzieć, że to tylko wina bety i nie powinienem oceniać produktu, który jeszcze nie jest gotowy. Masz rację, ale biorąc pod uwagę, że firma (IQ Option) musi zarabiać pieniądze to wypuszczenie robota, który faktycznie zarabia pieniądze jest abstrakcją. Gdyby takie roboty naprawdę działały, to firma stopniowo zaczęłaby tracić pieniądze, a w tym biznesie nie o to chodzi. Jestem przekonany, że robot zostanie jeszcze poprawiony i może być tak, że system na początku będzie pozwalał Ci zarabiać pieniądze aż przyjdzie KRACH! I zaczniesz wszystkie zarobione pieniądze przegrywać.

To jest oczywiście tylko moje zdanie i możesz uważać inaczej, szanuję to. Jeśli masz do mnie pytanie to pisz na Facebooku lub na Twitterze 🙂

Szukasz bezpiecznego brokera? Sprawdź IQ Option lub uTrader

 

One thought on “IQ Robots: Przestroga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *