Jak zgarnąć 430zł bez ryzyka?

Na pewno kojarzysz brokera, którego Ci niedawno zaprezentowałem – HighLow. Broker oferuje bezwarunkowy cashback co oznacza, że pierwsze 50 euro możesz zainwestować bez żadnego ryzyka. Ba! Jeżeli Twoja inwestycja będzie trafna to zarobisz do 100% postawionej kwoty + zainwestowane wirtualne pieniądze. Na poniższym przykładzie pokażę Ci jak zarobiłem na czysto 97 euro bez absolutnie żadnego ryzyka.

Nie jest wymagany żaden obrót. Zarobisz? Możesz od razu wypłacić środki.

Proces krok po kroku. Jak zarobić bez ryzyka?

Krok 1. Rejestrujesz się u brokera HighLow. Link poniżej. Rejestracja jest darmowa. Potrzebne będą dokumenty do weryfikacji (dowód osobisty i potwierdzenie dowolnego przelewu).

OPEN FREE ACCOUNT

Krok 2. Po zalogowaniu się wpłacasz depozyt. Minimalny depozyt to 50 euro. Jednak wpłacamy pieniądze tylko i wyłącznie po to, aby odblokować cashback. Nie ryzykujemy tych pieniędzy.

Krok 3. Otwieramy pozycję za 50 euro. Tutaj mamy element losowy i 50% szans. Jeżeli trafimy zarobimy 97.5 euro na czysto, a jeżeli nie to nic nie stracimy.

Krok 4. Następnie wypłacamy pieniądze. Przechodzimy do zakładki na górze My Account > Banking > Neteller. Tutaj podajemy ID lub email konta Neteller. Jeżeli nie masz konta na Neteller to możesz założyć je klikając na przycisk poniżej. Kiedy konto jest dodane należy odczekać kilkanaście minut, a następnie przejść do zakładki Widthdrawal > Neteller i wypłacić środki. Pieniądze trafią na konto w ciągu kilku minut.

ZAŁÓŻ KONTO NETELLER

I tak wygląda cały proces. Nie jest to zbyt skomplikowane. Najdłużej będzie trwało jednak weryfikowanie konta, które może potrwać około 24 godzin. Jednak po zweryfikowaniu Twoich danych wszystko idzie z górki. Nie popieram tego typu żerowania na brokerze dlatego zachęcam do wykorzystania tego cashback osoby, które faktycznie chcą pozyskać środki na dalsze inwestycje.

2 thoughts on “Jak zgarnąć 430zł bez ryzyka?

  1. W zasadzie to już koniec tradera HIGHLOW dla mieszkańców europy. Na maile wysłano info, że od 1 sierpnia 2018 nie przyjmują już nowych klientów z unii i uk prowadzone będą wypłaty a od 1 września całkowity koniec tradingu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *