Opcje Binarne: Portfel Internetowy

Jaki portfel internetowy wybrać?

Na samym początku zaznaczam, że cały artykuł jest tylko i wyłącznie moją prywatną opinią. Nie jest to reklama żadnego portfela internetowego – jest to tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie na temat Skrilla. Osobiście używam od około dwóch lat tego systemu płatności i jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Wiele osób pyta się mnie czego używam do przelewania pieniędzy na konto na IQ Option lub uTrader – odpowiedź już znasz – jest to Skrill.

 

Jaki portfel internetowy do opcji binarnych wybrać?

Dlaczego akurat Skrill? Nie będę ukrywał, że był to mój pierwszy wybór ze względu na popularność. Zgodnie z zasadą, że jeżeli coś jest popularne musi być dobre zarejestrowałem konto, zweryfikowałem swoje konto i dane osobowe i gotowe.

Samo zarejestrowanie konta jest całkowicie darmowe. Jeżeli chcesz wyrobić swoją własną kartę Skrill to musisz zapłacić 10 Euro rocznie. Do tego wszystkiego dochodzą prowizje, które są… różne. Wszystko zależy gdzie przelewasz pieniądze. Na dole tego artykułu umieszczę wszystkie potrzebne linki więc będziesz mógł zapoznać się z opłatami.

Czy jest jakaś alternatywa?

Doskonale rozumiem, że ktoś może niezbyt lubić lub mieć jakieś prywatne spory z konkretną firmą. Oczywiście, że jest wiele alternatyw. Jeżeli zależy Ci na podobnych warunkach jak na Skrill’u to polecam Neteller. Możesz również spróbować skorzystać z Web Money choć muszę powiedzieć, że jest to wyjątkowo skomplikowany system płatności i posiada wielostopniowy proces weryfikacji, który może odpychać.

Szukasz bezpiecznego brokera? Sprawdź IQ Option lub Trader

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *