Opcje Binarne: Twój sposób inwestowania

Zastanawiałeś się jaki styl gry będzie dla Ciebie najlepszy?

Jeżeli dopiero interesujesz się wejściem na giełdę i inwestowaniem w opcje binarne prędzej czy później przyjdzie Ci się zmierzyć z pytaniem – Jaki styl gry będzie dla mnie najlepszy? Nie mam jednak na myśli strategii, a przedziały czasowe. Pytanie może wydać się proste ponieważ każdy chce zarobić pieniądze jak najszybciej więc większość osób wybierze krótsze czasy wygaśnięcia opcji. W tym wpisie postaram się zdefiniować czym cechują się poszczególne przedziały i postaram się pomóc Ci w dobraniu odpowiednich przedziałów dla Ciebie.
Zagrania krótkoterminowe – Są to zagrania z czasem wygaśnięcia od 1 do 15 minut. Na te opcje najczęściej decydują się początkujący traderzy. Dlaczego? Wiele ludzi twierdzi, że skoro cena szła przykładowo przez minutę w górę to przez następną minutę będzie tak samo. Właśnie dlatego ludzie myślą, że trading na krótkie terminy jest łatwy – to nieprawda. Zagrania krótkoterminowe są moim zdaniem najtrudniejszą możliwą opcją. Jeśli kiedykolwiek zaczynałeś od zagrań krótkoterminowych i zacząłeś przegrywać to rozumiesz dlaczego to nie jest takie łatwe. Bardzo wiele osób twierdzi, że zagrania na minutę to istna loteria.
 
Zagrania średnioterminowe – Są to zagrania od 30 minut, aż do końca dnia. Jest to najpopularniejsza opcja ponieważ można w całkiem “łatwy” sposób prognozować ruch cen. Jeżeli stosujesz zagrania średnioterminowe to musisz bać się nagłych wydarzeń ekonomicznych, które pokrzyżują Ci plany. Jeżeli prześledziłeś kiedyś jak wygląda wydarzenie makroekonomiczne to wiesz, że są to chwilowe wahania i przeważnie wszystko wraca po kilku/kilkunastu minutach do normy. Moim zdaniem to jest najłatwiejszy rodzaj inwestycji (co wcale nie oznacza, że jest prosta).
Zagrania długoterminowe – doszliśmy do ostatniego rodzaju zagrań. Granie długoterminowe nie jest zbyt popularne w opcjach binarnych ponieważ ludzie oczekują szybkiego zarobku. Ludzie wolą zainwestować 150 razy w miesiącu po 10$ niż raz 1000$. Jeżeli mam być szczery to ja w życiu zagrałem może z dwa razy zagranie długoterminowe i jakoś nie bardzo przypadło mi to do gustu. Ale jestem przekonany, że znajdą się osoby, którym taki rodzaj tradingu przypadnie do gustu. Zagrania długoterminowe zaczynają się od 1 tygodnia, a kończą się nawet na jednym kwartale.
Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi treściami to zapraszam do polubienia mnie na Facebooku lub obserwowanie mojego profilu Google+
 

Szukasz bezpiecznego brokera? Sprawdź IQ Option lub uTrader

 

 

One thought on “Opcje Binarne: Twój sposób inwestowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *