Opcje Binarne: Najprostsza Strategia

Najprostsza skuteczna strategia do opcji binarnych

Dzisiaj zaprezentuję Ci jedną z najprostszych możliwych strategii, które możesz zaimplementować do swojego wykresu. Użyję bardzo podstawowych wskaźników więc jestem przekonany, że nawet broker, który jest stosunkowo ubogi w narzędzia powinien posiadać wspomniane indykatory. Ogromnym plusem tej metody gry jest duża ilość sygnałów, które po doborze odpowiedniego wykresu nie wymagają intensywnego filtrowania.

Potrzebne wskaźniki:

  • SMA(5) lub MA(5)
  • Parabolic SAR

Po dodaniu indykatorów powinieneś otrzymać wykres, który wygląda jakby był trzymany na smyczy przez średnią kroczącą – przynajmniej u mnie wywołuje to takie skojarzenie. Zasada działania jest bardzo prosta – jeżeli zobaczysz świecę wzrostową nad SMA(5) i nie będzie ona dotykać linii to jest to sygnał na zagranie opcji CALL na jedną minutę. Analogicznie w przypadku kiedy cena znajduje się pod wykresem.

Najprostsza strategia do Opcji Binarnych

Na powyższym screenie przestawiłem Ci punkty wejścia. Strzałki oznaczają wejście w opcję. Zagrywamy tylko wtedy kiedy cała świeca znajduje się NAD lud POD linią SMA(5). Jeżeli przegramy to nie ma się czym przejmować – czekamy na pojawienie się kolejnej świecy NAD lub POD średnią kroczącą. Na załączonym obrazku rynek był dosyć stabilny i w tym przypadku wygrałbym 22 opcje i przegrał 5.

Białym okręgiem zaznaczyłem dosyć specyficzne miejsce na, które trzeba uważać. Mam na myśli malutkie świece przypominające małe krzyżyki – w takich miejscach nie zagrywamy ponieważ rynek jest niezdecydowany i niekoniecznie może udać się trafić na dobrą serię.

Zagranie CALL:

  • Cena znajduje się nad SMA(5) i nie dotyka linii
  • Parabolic SAR jest pod ceną

Zagranie PUT:

  • Cena znajduje się pod SMA(5) i nie dotyka linii
  • Parabolic SAR jest nad ceną
Teraz skupmy się na najważniejszej sprawie – jak dobrać wykres? Nie możemy wybrać pierwszej lepszej pary walutowej i zacząć grać ponieważ prawdopodobnie skończy się to katastrofą. Musimy znaleźć rynek, który jest stabilny pod kątem ruchu ceny.

  • Wejdź na tę stronę
  • Znajdź na tabeli parę walutową, której zmienność jest najbliższa 0

UWAGA! Strategia powinna służyć jako dodatek uzupełniający dodatkowe zagrania. Nie powinno się zagrywać wielu opcji.

Szukasz bezpiecznego brokera? Sprawdź IQ Option lub uTrader

One thought on “Opcje Binarne: Najprostsza Strategia

  1. Dzisiaj wypróbowałam tę metodę na demo. Ogarnęłam sobie filmiki na youtube plus to wszystko co jest napisane na stronie. Działa! Aż jestem w szoku jak w łatwy sposób można poprawic swoje wyniki. Bardzo pomocny artykuł, który trafił do mnie w stu procentach. Polecam wypróbować u siebie. Oczywiście z rozsądkiem;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *