Opcje Binarne: Strategia 60 sekund

Oscylator Stochastyczny – strategia

Każdy kto śledzi moje poczynania na YouTube doskonale wie, że uwielbiam proste i skuteczne strategie. Kto nie lubi, prawda? Każdy chciałby zarabiać jak najwięcej przy minimalnym skomplikowaniu działań. Informacja dla osób, których zdaniem jeden wskaźnik nie jest w stanie zagwarantować wysokiej skuteczności: Moje strategie opierają się przede wszystkim na warunkach panujących aktualnie na giełdzie. Cała sztuka polega na dopasowaniu się do giełdy. W tym wpisie opiszę Ci jakie warunki musi spełniać wykres, aby skuteczność była na wysokim poziomie. Poniżej znajdziesz szerszy opis tej strategii, a na końcu wpisu znajdziesz, krótkie podsumowanie, które krok po kroku tłumaczy co trzeba robić.

Zanim dodasz oscylator do swojego wykresu musisz zobaczyć czy wykres jest odpowiedni. Cena powinna płynnie dryfować i nie zmieniać kierunku co kilka chwil. Najprostszą metodą, aby to sprawdzić jest zwrócenie uwagi na powtarzalność świec. Im częściej świece powtarzają się (np. 4 świece wzrostowe z rzędu) tym lepiej. Jeśli przez większość czasu pojawiają się naprzemiennie świece wzrostowe i spadkowe to poszukaj innej pary walutowej.

Opcje Binarne - Strategia 60 sekund - Oscylator Stochastyczny
Przykład całkiem dobrego wykresu. Świece się często powtarzają dzięki czemu skuteczność zagrań jest lepsza.
Kiedy znajdziesz już odpowiedni wykres nadszedł czas na dodanie oscylatora stochastycznego. Nie będę pokazywał jak to się robi ponieważ wszystko zależy od tego z jakiego brokera korzystasz lub jakimi wykresami się podpierasz. Oscylator stochastyczny należy dodać do wykresu o domyślnych parametrach. 
No i teraz zaczyna się cała magia – w opcje wchodzimy tylko wtedy kiedy linie na naszym oscylatorze się przetną pomiędzy linią zieloną i czerwoą. Jeżeli linia czerwona po przecięciu jest nad linią niebieską to zagrywamy opcję PUT. Jeśli linia niebieska jest nad linią czerwoną to zagrywamy opcję CALL na 60 sekund. Co prawda czas na jaki zagrywamy opcję jest mocno elastyczny ponieważ nie trzeba zawsze grać na minutę. Wszystko zależy od wykresu – sprawdź w ostatnim czasie jaka byłaby skuteczność gdybyś grał na 1 minutę i na np. 2 minuty. Ważne jest to, aby zgrywać opcję sekundę przed zamknięciem się świecy – dzięki temu uzyskujemy najlepszy możliwy punkt wejścia.

Opcje Binarne - Strategia 60 sekund - Oscylator Stochastyczny
Tutaj widać skuteczne zagrania.

Szybkie podsumowanie

1. Znajdź wykres na, którym w ostatnim czasie powtarzają się świece.
2. Dodaj na wykres oscylator stochastyczny
3. Zagrywaj opcje tylko wtedy kiedy linie przetną się pomiędzy górną linią (zieloną) i dolną (czerwoną).
4. Jeżeli linia czerwona po przecięciu jest nad linią niebieską to zagrywamy opcję PUT na 60 sekund.
5. Jeśli linia niebieska jest nad linią czerwoną to zagrywamy opcję CALL na 60 sekund.

Jeśli masz do mnie pytanie to pisz na Facebooku lub na Twitterze 🙂

Szukasz bezpiecznego brokera? Sprawdź IQ Option lub uTrader

 

2 thoughts on “Opcje Binarne: Strategia 60 sekund

  1. Moim zdaniem bardzo dobra prosta strategia. Mam na niej dużą skuteczność,nie wiem dokładnie jaką ale przegrana jest rzadkością. Oczywiście trzeba dobrze dobrać wykres. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *