Zarobek na poziomie kilkuset procent z opcji binarnych

Zarobek na poziomie kilkuset procent miesięcznie to głupota. Dlaczego?

Wiem, że sporo osób oburzyło się już na samym początku podczas czytania samego tytułu tego artykułu. Zanim stwierdzisz, że się nie znam czy też jestem po prostu głupi to zachęcam do dokładnego zapoznania się z treścią tego wpisu. Otóż dlaczego moim zdaniem realny zarobek na poziomie kilkuset procent każdego miesiąca jest głupotą?

Dla wielu osób im więcej tym lepiej. Podkreślam po raz kolejny, że opcje binarne to nie jest metoda na ultra szybkie pieniądze. Uwierz mi, ja siedzę w biznesie od wystarczająco długiego czasu, aby doskonale rozumieć, że najlepszy zarobek to taki, który jest długoterminowy. Jeżeli podchodzisz do zarabiania na opcjach binarnych na zasadzie, że w ciągu kilku miesięcy zrobisz ze $100 kilkanaście tysięcy to zapewniam Cię, że szybko się przejdziesz. Sam muszę przyznać, że przez długi czas popełniałem ten błąd, że zbyt szybko chciałem zwiększyć objętość mojego depozytu co powodowało, że inwestowałem ryzykowanie i na dużym stresie. Całe szczęście, że w zdecydowanej większość przypadków wszystko kończyło się dobrze, ale ile stresu mnie to kosztowało to tylko ja wiem.

 Poznaj BEZPIECZNĄ metodę inwestowania z trendem. Dołącz do ponad 200 osób i sprawdź Matt Trend Strategy!

Od jakichś 6 miesięcy staram się otwierać coraz mniej pozycji, aby zmniejszyć ryzyko straty kapitału. Czy zarabiam przez to mniej? Nie, powiem więcej – moje zarobki wyglądają o wiele lepiej. Wszystko opiera się na tym, że kiedyś otwierałem około 15 pozycji na $30. Teraz zagrywam 3 pozycje na około $250 i jeżeli mam być szczery to czuję się o wiele bezpieczniejszy. Doskonale rozumiem, że nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na zagrywanie opcji na takie kwoty, ale w tym artykule staram się przedstawić swój sposób myślenia, który pozwala mi regularnie zarabiać pieniądze. Dlatego jeżeli zagrywasz 15 opcji za 3$ to zastanów się nad tym czy nie jest lepiej przerzucić się na 3 pozycje za 25$.

Dlaczego otwieranie wielu pozycji jest niebezpieczne?

Nigdy nie byłem szaleńcem, który siedzi kilka godzin przed wykresem i otwiera dziesiątki pozycji i być może to spowodowało, że nie traciłem zbyt często pieniędzy. Zawsze trzymałem się tego, aby nie zagrywać więcej niże 25 pozycji w ciągu dnia. Dlaczego?

 • Im dłużej inwestujesz tym bardziej jesteś zmęczony co powoduje, że nie zwracasz uwagi na niepozorne ruchy ceny, które mogą mieć znaczenie
 • Otwieranie wielu pozycji zwiększa statystycznie szansę na bolesną serię porażek.
 • Wielogodzinne inwestowanie powoduje stres, który może negatywnie odbić się zdrowiu w przyszłości
 • Otwierając jedynie kilka pozycji oszczędzasz czas. Zarobisz swoje w godzinę i resztę dnia masz dla siebie.

Mam nadzieję, że ten materiał przekonał Cię do mojego toku rozumowania. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie musisz zgadzać się z tym o czym tutaj napisałem. Jeżeli masz inne zdanie to zapraszam do podzielenia się nim w komentarzu.


Szukasz bezpiecznego brokera? Sprawdź IQ Option lub uTrader

One thought on “Zarobek na poziomie kilkuset procent z opcji binarnych

 1. Matt, zgadzam się Tobą w 100%- ch!
  Ale do tej zasady, którą opisałeś teraz – doszedłem sam bazując na swoich doświadczeniach z OB.
  Powiem tylko, że przygodę z OB zacząłem ponad rok temu inwestując na różnych platformach. Ostatecznie pozostałem na IQ Option. Posiłkuję się również na TradingView (za Twoją to przyczyną) Ja jestem “samotnym wilkiem” na rynkach finansowych ale z uwagą śledzę Twoje artykuły i wypowiedzi z Youtub-a itp.
  Robisz ludziskom dobrą robotę;
  Pozdrawiam – Czarek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *