Pocket Option – Najlepszy broker opcji binarnych?

Dzisiaj pod lupę biorę brokera, który okazał się dla mnie ogromnym zaskoczeniem. PocketOption po ponad tygodniu intensywnych testów z mojej i z Waszej strony okazał się jedną znajlepszych platform opcji binarnych jakie możemy znaleźć w internecie. Przez cały okres testów byłem niesamowicie zadowolony z wydajności działania platformy oraz wysokości zwrotów, które sięgają nawet 98%.

Średnie zwroty na platformie wynoszą około 90% bijąc na głowę niejednego rywala. Broker regulowany jest przez FMRRC, a to oznacza, że nie podpada pod wytyczne Unii Europejskiej i klienci z Europy mogą spokojnie się rejestrować i inwestować u tego brokera.

OTWÓRZ DARMOWE KONTO

Korzystając z tego przycisku otrzymasz bonus 50% do Twojego depozytu. Jeżeli wpłacisz $100 to otrzymasz dodatkowe $50 na trading. Bonus możesz anulować w dowolnej chwili.

Ogólne informacje o PocketOption

 • Regulacja: FMRRC
 • Minimalny depozyt: $50
 • Rodzaje kont: Real, Demo (można łatwo przełączać się)
 • Prowizje: Brak
 • Minimalna wartość transakcji: $1
 • Wpłaty i wypłaty: Visa, Mastercard, Skrill, Neteller, Kryptowaluty

Platforma PocketOption

Tutaj należą się kolejne słowa pochwały. Broker posiada bardzo rozbudowaną autorską platformę, na której znajdziemy mnóstwo możliwości konfiguracji, wskaźniki, sygnały transakcyjne, rankingi najlepszych traderów i wiele innych mniej ważnych opcji. Bardzo cenię sobie tego typu rozmach.

W praktyce wszystko działa szybko i sprawnie – nie mogę się w żaden sposób przyczepić do szybkości realizacji zleceń. Na samym początku testów zwróciłem uwagę na jedną rzecz – wykresy różnią się trochę od tego co możemy zobaczyć u innych brokerów. Zbadałem temat i nie ma to wpływu na trading.

Skuteczność statystycznie wynosi około 50% więc oznacza to, że wykresy nie są manipulowane. Skontaktowałem się również z dostawcą danych, który wytłumaczył mi, że wykresy mogą się różnić od innych brokerów dlatego, że PocketOption używa uśrednionego kursu kupna i sprzedaży.

Podczas tradingu nie odczuwałem, aby broker próbował działać na moją niekorzyść. Czasami “dziwne” ruchy działały na moją korzyść, a czasami nie – na pewno nie było to jednostronne.

Przeglądając dostępne aktywa na pewno zwrócisz uwagę na ogromne zwroty z inwestycji. Bez żadnego problemu możemy inwestować na parach walutowych na których zwrot wynosi 95%. Jest to celowy zabieg brokera, który chce utrzymać nas jak najdłużej na platformie.

Jeżeli nie mamy żadnej przewagi nad rynkiem i dobrze zarządzamy ryzykiem to stopniowo będziemy drenować depozyt wykonując ogromny obrót na którym zarabia broker. Dlatego jeżeli potrafimy wypracować przewagę to możemy wyciągać ogromne zyski. Sam zastanawiam się czy nie dopłacić do rachunku jeszcze 10 000 USD i podbić swoje wyniki.

OTWÓRZ DARMOWE KONTO

Korzystając z tego przycisku otrzymasz bonus 50% do Twojego depozytu. Jeżeli wpłacisz $100 to otrzymasz dodatkowe $50 na trading. Bonus możesz anulować w dowolnej chwili.

Jak zweryfikować konto?

Jeżeli chcemy wpłacić pieniądze korzystając z karty płatniczej musimy zweryfikować nasze konto. Dlatego wszystkim rejestrującym się zalecam zrobić to jak najszybciej dlatego, że sam proces trwa jeden dzień i lepiej mieć to już z głowy. Będziemy musieli zweryfikować nasze dane w dwóch kategoriach:

Weryfikacja tożsamości

 • Zdjęcie dowodu osobistego z przodu i z tyłu
 • Paszport
 • Prawo jazdy

Weryfikacja adresu zamieszkania

 • Rachunek za prąd
 • Faktura
 • Potwierdzenie przelewu

UWAGA: NIE MOŻNA WYSYŁAĆ DOKUMENTU WERSJI ELEKTRONICZNEJ. TRZBEA ZROBIĆ ZDJĘCIE DOKUMENTU, A NASTĘPNIE PRZESŁAĆ ZROBIONE ZDJĘCIE.

Jak wpłacić depozyt?

Sposób wpłaty depozytu wdaje się prosty, ale w przypadku tego brokera może wydawać się nieco skomplikowany. Mamy kilka możliwości wpłaty środków: karta płatnicza, Skrill, Neteller, kryptowaluty. W przypadku Skrill płatność nie jest automatyczna. Musimy przelać pieniądze na rachunek brokera, a następnie platforma uzupełni nasze środki (zajmuje to kilka godzin). Nowe regulacje Skrill nie pozwalają na bezpośrednią wpłatę dlatego trzeba robić to na około. Poniżej widać instrukcję jak wygląda wpłata środków przez Skrill:

Najszybszą drogą jest użycie Neteller. Doładowanie jest natychmiastowe. Wystarczy podać kod zabezpieczający oraz adres email rachunku Neteller (kod zabezpieczający ustawiamy podczas rejestracji na Neteller. Kod można w każdej chwili zmienić z poziomu panelu). Możemy również użyć karty płatniczej, ale do tego potrzebna będzie weryfikacja konta. Warto podkreślić, że w przypadku karty minimalna wpłata depozytu do $100.

Jeżeli ktoś chciałby otrzymać BONUS 100% do każdego wpłaconego depozytu należy w okienku “promocode” wpisać “MATTOPTION”. Wtedy do każdej wpłaconej kwoty otrzymasz bonus 100%. Jeżeli wpłacisz 10 000zł to otrzymasz drugie 10 000zł od brokera. Bonus można anulować w każdej chwili i wypłacić środki.

OTWÓRZ DARMOWE KONTO

Korzystając z tego przycisku otrzymasz bonus 50% do Twojego depozytu. Jeżeli wpłacisz $100 to otrzymasz dodatkowe $50 na trading. Bonus możesz anulować w dowolnej chwili.

Wypłata

Do testów wpłaciłem $2500. Po tygodniu zrobiłem wypłatę zysku, który wyniósł $997. Tego samego dnia środki zostały przetworzone i przekazane do procesora płatności. Poniżej załączam screen z potwierdzeniem wypłaty.

Wsparcie PocketOption

Broker oferuje wsparcie w postaci czatu lub kontaktu email. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi ponieważ wsparcie odpowiada na pytania szybko i konkretnie. Oczywiście pomoc jest tylko w języku angielskim. Dlatego osoby, która mają problem z tym językiem zachęcam do użycia Tłumacza Google.

OTWÓRZ DARMOWE KONTO

Korzystając z tego przycisku otrzymasz bonus 50% do Twojego depozytu. Jeżeli wpłacisz $100 to otrzymasz dodatkowe $50 na trading. Bonus możesz anulować w dowolnej chwili.

18 thoughts on “Pocket Option – Najlepszy broker opcji binarnych?

 1. Witam, odpaliłem platformę dzisiaj tj. w niedzielę i widzę że jest aktywna, czy dostępne są opcje również do grania w weekendy na parach walutowych?

 2. Odpaliłem dzisiaj konto demo. Ruch ceny jest zupełnie inny niż na innych wykresach. Czy to dlatego czy demo czy na realu też tak jest. Przykład. Wybicie na eur/usd interwał 1m. pojawia się szczyt, będzie spadek, zagranie na sell 3 minuty. Na tradeingview i mt4 widzę trzy długie świece w dół. Na pocket cena poszła do góry. O co chodzi.

  1. Kurs ceny jes uśredniony. To broker opcji binarnych więc nie musi korzystać z dużo droższych kursów rozbitych na ask i bid. Sprawdzałem ten temat i nie wpływa to na prawdopodobieństwo wygranej – weryfikowałem też dostawcę danych, który zakomunikował, że broker nie może pływać na kurs ceny

 3. hej witam macie takię coś że są całkowicie inne świece np powinna być czerwona a jest zielona? i jak tu godzine bo normalnie mam 7 a pokazuje ze jest 8

 4. Hej Matt czy jeśli dokonam wpłaty za pomocą BTC będzie on orzeliczony po danym kursie i zamieniony na USD w platformie?

 5. witam, zarejestrowałem się na pocket option i zauważyłem że na parze eur/usd oferują tylko 54% – czy zawsze tak mało jest?

   1. Dzięki za info. A mam takie pytanko dziś tj. w poniedziałek tylko pary walutowe rynku OTC są a nie forex? dlaczego?

 6. Hej Matt, czy broker nie robi problemów z wypłatami jeżeli chce się wypłacić zysk i depozyt lub zysk który przewyższa wpłacony depozyt ?

 7. A good broker, the main thing is that he withdraws without problems. I really liked it, so far there were no problems with him. A convenient and modern interface and the presence of a chat, and a system of achievements are a huge plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *