Opcje Binarne – Metoda zarządzania kapitałem

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Ci bardzo ciekawy sposób jak zarządzać kapitałem w opcjach binarnych. Metoda, którą Ci pokażę może spowodować, że podwoisz swój depozyt w zaledwie kilku zagraniach. Podkreślam, że w dzisiejszym wpisie prezentuję Ci jedynie sposób zarządzania kapitałem nie pokazując żadnych strategii. Ten sposób zarządzania możesz zaaplikować do swoich strategii. Jest tylko jeden mankament – strategia, której Ty używasz powinna być skuteczna i generować wiele sygnałów. Dlaczego? Zaraz się przekonasz.

Ta metoda zarządzania kapitalem zwana jest Anty-Martingale strategy czyli odwrotnością Martingale Strategy (zawsze kiedy przegrywasz inwestujesz 2,5 raza więcej). W tym przypadku zawsze inwestujesz więcej kiedy wygrywasz. Dzięki temu jeśli wygrasz pierwsze zagranie to później nie musisz się martwić o straty ponieważ nawet jeśli przegrasz to wychodzisz na zero. Przejdźmy do liczb:

1. $10
2. $8
3. $14
4. $25
5. $46
6. $83
7. $151
8. $272
9. $489
10. $881
END. $1585

Jak widzisz przy dziesięciu trafnych zagraniach z rzędu jesteś w stanie zarobić na czysto $1585. Oczywiście to tylko teoria i ciężko jest tracić dziesięć razy z rzędu. Każda strategia ma swoje plusy i minusy. Mankamentem tej strategii jest to, że musisz wygrać pierwsze zagranie żeby nie stracić i jeżeli przegrasz za np. siódmym razem to nic nie zarabiasz (ale też i nie tracisz).

Radzę używać tej metody inwestowania, kiedy już umiesz regularnie zarabiać pieniądze i masz opracowaną skuteczną strategię. Na Mojej stronie znajdziesz proste i skuteczne strategie, więc zapraszam do zapoznania się z nimi.

 

Szukasz bezpiecznego brokera? Sprawdź IQ Option lub uTrader

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *