RUN w opcjach binarnych – jak to robić?

Jakiś czas temu obiecałem, że zrobię wpis o tej tematyce. Przyznam, że całkowicie o tym zapomniałem, a temat jest naprawdę ciekawy. Na wstępie wytłumaczę co to tak naprawdę jest RUN i w jakich sytuacjach warto tego typu rodzaj inwestycji wykorzystywać. Krótko mówiąc wszystko sprowadza się do tego, aby wygrać kilka opcji z rzędu zwiększając stawkę po każdej wygranej. Dla przykładu jeżeli masz $1000 i postawisz opcję za $10 to przy zwrotach 85% zarobisz $8,5 na czysto. W sumie na Twoim koncie będzie znajdować się 1008,5. Wszystko to co jest powyżej 1000$ inwestujemy do póki osiągniemy kwotę, która nas zadowoli. Jeżeli przegramy za drugim razem to startujemy ponownie od $1000 i robimy wszystko od początku.

No dobrze, ale jak mam wygrywać kilka razy z rzędu?

Sposobów jest kilka. Pokażę Ci kilka najciekawszych metod, które mogą Ci się spodobać. Zanim przejdziemy do rzeczy chcę zaznaczyć, że wspomniany sposób zarządzania kapitałem powinieneś stosować jedynie do podbicia swoich wyników, a nie do regularnego inwestowania. Przyznam, że ostatnio rzadko stosuję ten sposób zarządzania kapitałem ponieważ nie mam na to czasu, ale mimo wszystko uważam, że raz na jakiś czas warto spróbować dobić do 10 wygranych z rzędu.

Inwestowanie na BitCoin

Kiedyś wspomniałem o tym, że BitCoin jest naprawdę bardzo łatwy do przewidzenia. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na powyższy screen na, którym widać bardzo stabilne wykresy. W teorii możesz nawet grać świeca po świecy i dałoby radę coś ugrać. Osobiście polecam zastosować jakąś strategię i próbować wbić serię kilku wygranych z rzędu. Problemem tej metody jest to, że BitCoin posiada dosyć niskie zwroty na IQ Option, które sięgają maksymalnie 60%.

Formacje cenowe

Formacje cenowe to świetny sposób na wygrywanie seriami i łapanie trendu. Nie będę tutaj przytaczał formacji cenowych ponieważ nie chcę pisać ponownie o tym samym. Jeżeli interesują Cię formacje cenowe to zapraszam Cię do drugiego odcinka z serii jak grać. Tam opowiedziałem o przydatnych formacjach cenowych oraz, w których miejscach określić gdzie formacja się wypełniła i można spodziewać się pewnego zachowania.

Na powyższym obrazku linią oznaczyłem poziom wsparcia dla bardzo wyraźnej stagnacji. W momencie kiedy cena przebiła czerwoną linię horyzontalną widać gwałtowny spadek na którym przy odrobinie szczęścia można wygrać kilka razy z rzędu.

Na powyższym obrazku widać klarowną formacje podwójnego szczytu i gwałtowny spadek ceny po przekroczeniu czerwonej linii. Wykrywanie formacji nie jest takie trudne i wystarczy trochę wprawy. Polecam obserwować na jednym ekranie kilka wykresów i wypatrywać wspomnianych formacji cenowych – takie podejście na pewno przyspieszy cały proces.

Ile w ten sposób możesz zarobić?

Wstępnie przyjmijmy, że na koncie masz $100 i rozpoczynasz inwestowanie od kwoty $10 przy zwrotach 80%. Jeżeli korzystasz z IQ Option to prawdopodobnie zwroty będą większe ponieważ w ostatnim czasie można znaleźć pary walutowe, które mają profit nawet do 95%.

 1. Inwestujesz $10. Wygrywasz i na koncie masz $108
 2. Inwestujesz $8. Wygrywasz i na koncie masz $114
 3. Inwestujesz $14. Wygrywasz i na koncie masz $125
 4. Inwestujesz $25. Wygrywasz i na koncie masz $140
 5. Inwestujesz $40. Wygrywasz i na koncie masz $172
 6. Inwestujesz $72. Wygrywasz i na koncie masz $229
 7. Inwestujesz $129. Wygrywasz i na koncie masz $332
 8. Inwestujesz $232. Wygrywasz i na koncie masz $517
 9. Inwestujesz $417. Wygrywasz i na koncie masz $850
 10. Inwestujesz $750. Wygrywasz i na koncie masz $1450

Pokazałem to w 10 etapach. Ty oczywiście możesz wyznaczyć sobie cel i dobijać przykładowo do 5 poziomu. Jeżeli przegrasz na powiedzmy 7 poziomie to wszystko się zeruje i znów zaczynasz od $100. Problem robi się wtedy kiedy przegrasz za pierwszym razem ponieważ będziesz na minusie. Jeżeli ktoś będzie miał odrobinę szczęścia to choć raz w miesiącu trafi 10 razy z rzędu i zarobi $1450.

2 thoughts on “RUN w opcjach binarnych – jak to robić?

 1. To prawda Gerczak. Przeważnie IQ boostuje stope zwrotu z opcji przy parach które są w danym czasie niestabilne, ze względu na jakieś wydarzenia w skali makro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *