Zaproszenie na wspólny trading – Strategia Wybicie

Bardzo dużo czasu zajęło skonstruowanie metody, która będzie uniwersalna na każdym rynku i przy każdym lewarze, ale myślę, że w końcu się udało. W tym artykule chciałbym zaprosić Cię do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, której głównym założeniem jest inwestowanie przy pomocy jednej bardzo prostej metody – strategii wybicia. Metoda w założeniu jest bardo prosta i opiera się na tym, aby znaleźć na rynku gwałtowny ruch ceny w górę lub w dół, a następnie odpowiedzieć zagraniem w przeciwnym kierunku. Brzmi prosto, prawda? Poniżej szczegóły.

Konfiguracja strategii i plan działania

Krok 1. Zaloguj się do panelu Chartlo i włącz powiadomienia dla wszystkich par walutowych. Teraz musisz odpowiedzieć sobie na pytanie na jakiej dźwigni operujesz. Im wyższa dźwignia tym mniejszy interwał.  Dla przykładu ja używam dźwigni 1:500 więc używam interwału 1 minuta. Ty jeżeli używasz dźwigni 1:30 to proponuję interwał 1h.

Krok 2. Po otrzymaniu powiadomienia (wiadomość otrzymasz na email) wejdź na rynek i zacznij inwestować w przeciwnym kierunku do trendu. Użyj do tego na przykład Stochastica i otwieraj pozycje kiedy linie przetną się w przeciwnym kierunku do wybicia.

Krok 3. Rozkładaj pozycje na kilka mniejszych. Dzięki temu jesteś w stanie złapać szczyt lub dołek. Proponuję każde rozbicie otwierać za dwa razy większą stawkę.

Do zagrań możesz używać wskaźników, które pomogą Ci określić najlepszy punkt wejścia. Osobiście polecam Stochastic przy parametrach 5,3,3, ale tak naprawdę możesz używać wszystkiego czego zechcesz. Ważne jest to, aby rozkładać pozycje ponieważ nie ma możliwości, aby na jednej pozycji złapać trend idealnie na szczycie lub dołku. Rozkładając pozycje na dwie lub trzy transakcje mamy o wiele większe szanse, że złapiemy trend tuż przy jego zakończeniu i zarobimy na korekcie.

Przykładowe wyniki:

Dlaczego strategia działa na dłuższą metę?

Nie sztuką jest stworzyć metodę, która sprawdza się przez tydzień. Sztuką jest stworzyć metodę, która będzie działać zawsze i długoterminowo. Przez słowo “zawsze” czytaj, że strategia ma zastosowanie na każdym aktywie ponieważ psychologia tłumu zawsze jest podobna. Inwestowanie przy pomocy tej metody jest skuteczne z kilku powodów:

  1. Odpowiadamy na realny ruch ceny. Gramy tylko wtedy kiedy faktycznie coś się dzieje, a to daje nam sporą przewagę.
  2. Alerty zostały skonstruowane na podstawie danych z ponad 450 tyś wiadomości co pozwoliło wyciągnąć najlepsze parametry, które w zdecydowanej większości przypadków gwarantują zyskowną korektę
  3. Cena nie może cały czas rosnąć lub cały czas spadać. Jeżeli nie uda nam się trafić np. dołka za pierwszym razem to za drugim lub trzecim razem się to uda i zarobimy pieniądze
  4. Mamy grupę na Facebooku, która skupia osoby inwestujące właśnie tą metodą. Nie jest to Święty Graal, ale ucząc się wspólnie możemy określić kiedy decydować się na wyjście, a kiedy omijać sygnał.

Jak dołączyć?

Sprawa jest bardzo prosta i sprowadza się do kilku punktów:

1. Dołącz do grupy na Facebooku – Chartlo Trading Group
2. Zarejestruj się w Chartlo.com i skonfiguruj system według zaleceń z początku artykułu.
3. Otrzymuj powiadomienia i rozgrywaj pozycje zgodnie z zasadami

One thought on “Zaproszenie na wspólny trading – Strategia Wybicie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *